Новини Български футбол Левски завърши с равен лагера в Кипър Левски завърши с равен лагера в Кипър - 17 Февруари 2011 - ПФК Левски Фен Клуб
Понеделник, 27.02.2017, 12:03 | Влезли сте като Гост | Група "Гости"Добе дошли Гост

...

Главна » 2011 » Февруари » 17 » Новини Български футбол Левски завърши с равен лагера в Кипър Левски завърши с равен лагера в Кипър
19:48

Отборът на Левски завърши лагера в Кипър с равенство 2:2 с лидера в румънския шампионат Оцелул Галац.

Румънския тим поведе с 0:1 в 18-та минута, след като Каталин Йорга реализира отсъдена дузпа за нарушение на Владимир Гаджев в наказателното поле на "сините". Гара Дембеле обаче навлезе отляво в наказателното поле на Оцелул и бе съборен, а реферът Кирякос отсъди дузпа за българския тим в 27-та минута. Таранът на "сините" се разписа от бялата точка за 1:1 минута по-късно. Пена пък увеличи от фаул на 2:1 в 65-та минута, а Владимир Гаджев оформи крайното 2:2 в 85-та минута, отново от дузпа.

"Сините" се прибират утре около 14:30 от лагера в Агия Напа.
Преглеждания: 272 | Добавено от: web_space | Тагове: равен, завърши, лагера, в Кипър, левски | Рейтинг: 5.0/2