Левски се подигра с Миньор насред Перник - 4 Ноември 2012 - ПФК Левски Фен Клуб
Четвъртък, 23.03.2017, 07:19 | Влезли сте като Гост | Група "Гости"Добе дошли Гост

...

Главна » 2012 » Ноември » 4 » Левски се подигра с Миньор насред Перник
16:12
Левски се подигра с Миньор насред Перник

Левски разгроми като гост с 4:0 Миньор Перник в среща от А група. Сините надиграха чуковете и оглавяват класирането на шампионата. Перничани са в зоната на изпадащите.

Домакините започнаха силно срещата и Окечукво създаде сериозна опасност пред вратата на сините. В 14-тата минута обаче Фортуна обърна гръб на чуковете, след като Бумела прати кълбото в собствената си мрежа. Топката бе центрирана не много опасно, но левият бранител не се ориентира добре и с глава матира Пейков.

След попадението Миньор осъществи натиск като дори стигна до попадение на Обаси Окечукво, което бе отменено заради засада.

Мюлдер бе близо до 2-ри гол за Левски, а в 40-тата минута гостите удвоиха преднината си, когато точен бе Карвальо. При голът останаха съмнения за засада - 0:2. Така сините се оттеглиха с добра преднина на почивката.

Четири минути след подновяването на играта Гаджев бе безпощаден - класика в синьо. Разгромът стана още по-сериозен в 60-тата минута, когато Силва проби отлично по дясното крило, центрира и Кристовао Рамос реализира, фиксирайки крайното 0:4 в Перник.

Миньор: Пейков, Бумела, И.Стоянов, Цветков, Василев, Юруков, Том, Д.Стоянов, Илиев, Брахими, Салас Окечукво

Левски: Илиев, Старокин, Ели, Димов, Мюлдер, Ангелов, Прохазка, Йорданов, Гаджев, Рамос, Карвальо

Преглеждания: 424 | Добавено от: mim0boll | Тагове: Левски разгроми като гост с 4:0 Мин | Рейтинг: 5.0/1