Левски с първа загуба за 2011 г. - чехи наритаха "сините" в мач с три дузпи - 15 Февруари 2011 - ПФК Левски Фен Клуб
Петък, 28.04.2017, 01:34 | Влезли сте като Гост | Група "Гости"Добе дошли Гост

...

Главна » 2011 » Февруари » 15 » Левски с първа загуба за 2011 г. - чехи наритаха "сините" в мач с три дузпи
19:19
Левски с първа загуба за 2011 г. - чехи наритаха "сините" в мач с три дузпи

Отборът на Левски загуби с 1:2 от лидера в чешкото първенство Виктория Пилзен в предпоследната си контролна среща в Кипър. Попадението за Левски вкара новото попълнение Жанвион Юлу-Матондо в 16-ата минута. Той засече с глава центриране на капитана Владимир Гаджев. За чехите се разписаха Хорват (8) след дузпа, като първият му удар бе отразен, но той довкара при добавката. Другият гол също бе от дузпа - на Резек в 55-ата минута.

Чехите не се притесняваха от твърди влизания и здраво наритаха футболистите на Левски. Особено брутално бе нарушение срещу резервата Александър Александров

В 33-ата минута Сержино Грийн получи червен картон за реплики срещу съдията. Двата щаба обаче се разбраха отборите да играят в пълен състав и холандецът бе заменен от Иво Иванов.

В 37-ата минута Гара Дембеле нахлу мощно в наказателното поле на съперника и бе спънат от Давид Бистрон и вратаря Павлик. Дембеле се нагърби с изпълнението на наказателния удар, но Павлик го отрази. Владимир Гаджев пък не бе точен при добавката.

ЛЕВСКИ - ВИКТОРИЯ ПИЛЗЕН 1:2

0:1 Хорват (8)
1:1 Матондо (16)
1:2 Резек (55-д)

ЛЕВСКИ: Акалски (46-Илиев), Попадийн (60-Станчев), Милиев (74-Стамболийски), Грийн (34-Иванов), Минев (64-Видович), Гаджев (60-Огнянов), Димов (46-Йовов), Младенов (46-Киров), Тасевски (60-Александров), Юлу-Матондо (70-Горанов), Дембеле (64-Иса)

ВИКТОРИЯ ПИЛЗЕН: Павлик, Бистрон, Дуриш, Фильо, Хорват, Либерски, Нювирт, Ращорал, Резек, Севински, Трап (Брезински, Кременчик)

ЧЕРВЕН КАРТОН: Сержиньо Грийн (33)

Преглеждания: 290 | Добавено от: mim0boll | Рейтинг: 5.0/2