Гаджев и Гара с проблеми от ритането на чехите - 16 Февруари 2011 - ПФК Левски Фен Клуб
Петък, 28.04.2017, 01:40 | Влезли сте като Гост | Група "Гости"Добе дошли Гост

...

Главна » 2011 » Февруари » 16 » Гаджев и Гара с проблеми от ритането на чехите
14:32
Гаджев и Гара с проблеми от ритането на чехите

Двама от основните играчи на Левски Гара Дембеле и Владимир Гаджев се оплакват от травми, след като вчера бяха наритани здраво от играчите на Виктория Пилзен. Голмайсторът, пропуснал дузпа вчера, има болки в глезена след удар от бившия играч на столичани Давид Бистрон, докато 23-годишният халф е с проблеми в левия прасец след силен удар на другия централен защитник на чехите. Лидерът в Чехия надви „сините" с 2:1 след две попадения от дузпи. Тази сутрин под проливен дъжд играчите на Ясен Петров, които взеха по-голямо участие в мача направиха възстановяване и се прибраха в хотела.

Ветеранът Александър Александров също се оплаква от болки след ритниците на чехите,тъй като срещу него бе извършен най-грубия фаул в средата на второто полувреме.

Христо Стамболийски, Марко Видович, получилият червен картон Сержиньо Грийн в 33-ата минута, както Пламен Илиев и Божидар Митрев тренираха по-дълго, тъй като играха по-малко, а последният дори не взе участие в мача с Виктория.

Преглеждания: 273 | Добавено от: web_space | Тагове: ритане, гара, Dembele, Gara, Гаджев, Дембеле | Рейтинг: 3.0/2